Jmenuji se Anna Kratinová, miluji svatby a vše kolem nich.

Svou svatbu mám již bohužel za sebou, takže jediný způsob jak si opět užívat svatebních příprav je pomáhat nevěstám k dokonalému dni. Jelikož je každá žena/nevěsta jedinečná, liší se i jejich představy o svatebních doplňcích. Proto nedržím žádné zboží skladem a vyrábím vše přímo na zakázku. Není tedy problém doladit každý detail dekorace do požadované barvy či stylu. Je však nutné zadat objednávku v dostatečném předstihu, aby byl dostatek času na výrobu a dourčení zboží. 

Spolupracuji s různými e-shopy, svatebními agenturami a fotografy. Proto můžete na mou tvorbu narazit takřka kdekoli ve svatebním a párty světě.

Svatební tvorbou se zabývám již od roku 2010 pod značkou Miš Mašod roku 2016 mne můžete znát pod značkou Svatební maličkosti. Stále své techniky vylepšuji a nabídku služeb rozšiřuji. Specializuji se na výrobu dekorací z papíru, hlavně na tvorbu fotorekvizit a drobných svatebních doplňků. Nedávno jsem svou nabídku rozšířila také na výrobu svatebních placek (odznaků, buttonů), které se nyní hojně využívají místo voniček a tvorbu svatebních miničokoládek s vlastním potiskem přebalu.

Mám ráda výzvy. Proto neváhejte a sdělte mi své reálné i nereálné představy a já se je pokusím ztvárnit :)

 

Pokud chcete mít přehled o všelijakých novinkách mého obchůdku a tvorby, přidejte si mne na facebooku

 

 

 

 

 

Kontakt

Svatební maličkosti Anna Kratinová

Dobratice 428
73951

tel.: 724 312 417 svatebnimalickosti@seznam.cz Osobní převzetí zboží pouze po domluvě předem.
Možnost vyzvednutí i ve Frýdlantu nad Ostravicí.